Ace 27

The following types of product are available:

Color
 • Compare
Product code: 340242 SKU manufacturer: 8592638340242 Brand:
 • Compare

Main advantages

It copies the back and evenly distributes the weight of the load
Rear entrance
Camel bag pocket
Pockets for avalanche safety gear
It's possible to equip with the back protector
Padded pocket for goggles and electronics

Used materials

HICOR 3.0 RS
High performance and long lifetime fabric

High performance and long lifetime fabric

YKK Zippers
High quality Japan zippers

The zippers of the well-known Japanese manufacturer, which is one of the best zipper manufacturer in the world. The zippers of this brand guarantee quality, long lifespan and reliability. Components of small dimensions, but of great importance, because their trouble-free functionality is often a condition of the function and usability of the whole product.

Spony Duraflex X-Lite Easy Access
For easy handling with gloves

Detailed Description

Lyže, snowboard, horské kolo

To vše a ještě mnoho dalších činností jsou nejlepším přítelem Ace. Jeho nízký profil a správně tvarovaná záda zajišťují, že batoh drží tak jak má a jeho těžiště je co nejblíže tělu, což ocení především lyžaři a bikeři. Hlavní komora je přizpůsobena přístupu bez potřeby sundání batohu tak, že si batoh sundáte z ramenou a se zapnutým bederním pásem si jej otočíte kolem těla. Navíc ji lze rozepnout téměř až ke dnu batohu, takže především plnění velice pohodlné.

Zádový systém, tvořený kombinací pružné polypropylenové desky a centrální duralové výztuže, částečně chrání páteř při případných pádech. Výztuže se dají vyjmout pro případ praní a separovat pro případ, že by duralová tyč nositeli vadila. Díky horním a dolním horizontálním popruhům vedeným kolem celého batohu není problém připnout jak lyže po stranách, tak snowboard nebo sněžnice na čelo. Na spodku batohu jsou samozřejmě poutka na mačky nebo trekingové hole, která se dají schovat aby se nezachytávala při prostupu v hustém porostu.

Technical specification

Material HICOR 3.0 RS; HICOR 6.0; Duraflex X-Lite Easy Access Buckles
Volume 27 L
Weight 1.45 kg
Amount of compartments 1
Outer / inner zipper pockets 4/0
Adjustable shoulder straps Yes
Detachable hip belt Yes
Integrated raincover Yes
Camel bag - ready Yes
Back system 3D Mesh Back System
Zippers YKK
Dimensions 58 x 29 x 22 cm
Volume up to 30L

Popis Ace 27

Jak je již u našich batohů zvykem, pláštěnku nalezneme hned vespod, schovává ji decentní kapsa, pro jistotu opatřená nápisem "raincover". Hned vedle ní se nachází pevná poutka, vhodná jak na cepíny, tak na trekkingové hole. Poutka lze schovat do téměř nepostřehnutelných pro ně určených kapsiček. Hned nad nimi se nachází první, menší kapsa na vybavení, kterou objímá první horizontální popruh. Ten začíná v místě kde končí ramenní popruh, v bocích batohu je ještě vyztužen RipStop tkaninou a na hraně je k batohu připevněn pomocí průchodky. Pokračuje kolem již zmíněné kapsy, kde je opatřen sponou. Od spony pokračuje osově souměrně až na druhý konec batohu.

O kus výše na čele batohu se nachází další, o něco větší kapsa, vhodná opět pro ploché části vybavení, například mapu. Nad touto kapsou se nachází druhý horizontální popruh, upevněný podobně jako ten první, s tím rozdílem, že nemá jen jednu sponu, ale hned tři a to v místech zipu hlavní kapsy (na každé straně jedna) a na čele batohu, lehce asymetricky k levé straně. Vedle tohoto popruhu se na stranách nachází i dvě horní odjímatelná Hypalonová poutka na trekkingové hole.

Na vrchu batohu jsou pak umístěny vstupy do tří kapes. Ta první je plochá, s poutky na uchycení lavinové výbavy a poslední je rozepinatelná téměř až ke spodku batohu a zabírá většinu jeho objemu. Mezi nimi se nachází fleecová kapsička na brýle a jiné vybavení náchylné na poškrábání.

Všechna esa v rukávu

 • Integrovaná pláštěnka
 • Poutka na cepíny/trekové hole, která se dají v případě potřeby schovat
 • Poutko na blikačku
 • Nastavitelný prsní popruh
 • Dva horizontální popruhy kolem celého batohu na připnutí mnoha typů vybavení
 • Odepinatelný bederní pás
 • Bederní pás je opatřen dvěma kapsami na drobnosti

 • Výztuha zad částečně funguje jako chránič páteře
 • Odjímatelná výztuha zad
 • Odepinatelná poutka na trekkingové hole
 • Kapsa s poutky pro lavinovou výbavu
 • Fleecová kapsa na brýle
 • Kapsa, poutka a otvor pro hydrovak
 • Centrální kapsa se dá rozepnout až téměř ke spodku batohu