Hlavní přednosti
Detailní popis
Lehký turistický vařič s integrovaným regulátorem tlaku pro efektivnější spotřebu paliva a vyšší výkon při nízkých teplotách. Výrazně konkávní tvar hořáku zajišťuje, že se plamen nerozptyluje ven, ale směřuje na střed hrnce.
Široký hořák umožňuje příkon až 2 840 W.
Základna s průměrem 6 - 12 cm je kompatibilní s většinou vyráběných ešusů včetně našich nejprodávanějších Solo a Double.
Technické parametry
| Materiál | Nerezová ocel, Hliník |
| Rozměry | ⌀117 x 92 mm |
| Hmotnost | 75 g |
| Přepravní obal | Ano |
| Palivo | Plyn |
| Typ připojení | Na kartuši |
| Předehřev | Ne |
| Piezo | Ne |
| Příkon | 2840 W |
| Závětří | Ano |
Soubory ke stažení
- Návod Axis (Poslední aktualizace 28.04.2026)